Kilka zdań o mężczyznach

Kobiety często mają za złe mężczyznom, że ci się „oglądają” za innymi kobietami. Mężczyźni są wzrokowcami, kobiety niby też, ale w przypadku mężczyzn, rekcja na bodźce wzrokowe jest, hmmm…, głębiej zakorzeniona, szybsza, mocniejsza. Podejrzewam że ma to związek z czasami gdy mężczyźni biegali z „zaostrzonymi patykami”, za różnymi zwierzętami. Zauważenie gdzie biegnie potencjalna zdobycz, albo posiadacza dwóch długich kłów, było niezbędne do przeżycia.
Ale nawet pomijając aspekt prehistoryczny, to to że mężczyzna patrzy na kobietę\y, znaczy że po prostu jest zdrowy i nie „patrzy” na mężczyzn, dzieci, czy zwierzęta (załóżmy). Oczywiście należy pamiętać o zasadzie: „Znaj proporcją, mocium panie”, zwłaszcza w towarzystwie swojej PŻ.

Innym często spotykanym zarzutem, jest to że: „facetowi zawsze się chce”. Teraz napiszę wielką tajemnice, okropecznie tajemną, tajemnice – to że mężczyźni ciągle są chętni na seks, nie ma nic wspólnego z chęcią. Tzn., to nie ma nic wspólnego z chęcią, wyborem, itp., to jest po protu instynkt prokreacyjny. Jak silny to instynkt, niech świadczy „słabość” mężczyzn do seksu bez prezerwatywy, nawet z  prostytutkami. Mężczyzna co najwyżej może chcieć nie mieć seksu. A że seks dla mężczyzny nie wiąże się z ewentualną ciążą, itp., to nie powinno dziwić że jest gotowy 24/7 (powiedzmy).

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Kilka zdań o mężczyznach”

  1. […] coś o meżczyznach. A jakiś czas temu mniejszy, znalazłem […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: