Kiedy powinno się mieć dzieci…

…czy wtedy gdy zacznie się o tym myśleć ? Niby tak, ale skoro mocno nastoletnie nastolatki, chcą mieć dzieci bo to byłoby fajnie mieć brzuszek, bo by się dzieckiem opiekowały, ubierały, itp., itd., to nie jest to najlepszy czas, powód.
Czy gdy kobieta może już bezpiecznie rodzić, itp. ? Niby tak, ale skoro później znajdują dzieci w beczkach po kapuście, w piwnicy, na strychu, albo „wypadają” z rąk, ze skutkiem śmiertelnym, to też nie jest dobrym czasem.
Czy gdy ma się stabilną sytuacje finansową ? Bezpieczeństwo finansowe jest ważne, ale często ludzie z tzw. bogatych domów mówią że niby nic im nie brakowało, ale nie było ciepła, miłości.
Tak więc kiedy, co potrzeba ? Tego wszystkiego, tylko że w odpowiednich, niewypaczonych proporcjach i czegoś jeszcze. Czegoś co trudno zdefiniować, ale powoduje że człowiek się zastanawia jakby coś co mu się właśnie przytrafiło, mógł przekazać, wytłumaczyć dziecku, że zastanawia się jakby na to zareagowało, itp. Taka chęć posiadania dziecka nie dlatego że my chcemy dziecko, tylko dlatego że chcemy aby ono było.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: