Ludzie…

…chyba biorą mnie za zadufaną w sobie, arogancką, szowinistyczną świnię. IMO mylą się

To co brane jest za zadufanie, arogancje, jest po prostu znaniem własnej osoby, pewnością, w określonych granicach, siebie. Nie jest to oczywiście wiedza kompletna i w 100% bezbłędna – wraz ze zdobywaniem nowych doświadczeń, niekiedy i czegoś nowego się o sobie dowiaduje – ale w porównaniu z, np., ludźmi którzy występują w programach „piosenkarskich”, a nie potrafią bez fałszowania zaśpiewać Do-Re-Mi, to jest hiper kompletna i w 300% bezbłędna.
Niestety, w dzisiejszym poprawnie politycznym świecie, gdzie wypada być „za, a nawet przeciw”, gdzie posiadanie jasno określonego, stanowczo prezentowanego  zdania = radykał,  takie coś, nie jest dla „zwykłego człowieka”.

Szowinistyczną świnią nie jestem, ale bywam gdy chce przekonać się czy „feministka” z która rozmawiam, rozumie o czym mówi, czy tylko bezmyślnie powtarza zasłyszane hasełka. Albo gdy mam do czynienia nie  z kobietą, ale z tym co społeczeństwo z kobiety robi – słodką idiotkę, która potrafi zaprogramować pralkę na program dla tkanin delikatnych, na pół wody i bez wirowania, ale nie potrafi wykręcić\wymienić tzw. korka, czy filtru w zwykłym odkurzaczu.
Albo gdy przeginają w drugą mańkę i bawią się w nazi-feministki (ciekawe czy się cieszą że „miłościwie nam panujący”, zrównali im wiek emerytalny z mężczyznami ?).

Nie twierdzę że łatwo jest mnie zrozumieć, ale większość ludzi nawet się nie stara.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: