Wybory prezydenckie

Podejrzewałem że będzie druga tura, albo że Komorowski wygra kilkoma %. W drugiej turze podejrzewam że wygra niestety Komorowski, zwłaszcza że pewnie Napieralski, Pawlak, może nawet Olechowski, itp., go zarekomendują. Niestety, bo już jako p.o. prezydenta, pokazał jakim prezydentem będzie. Chociaż może akurat Ci bardziej „sentymentalni” wygrają i dadzą „kontynuować” Kaczyńskiemu.
Dżuma, czy cholera, zarąbisty wybór…

Jest taka akcja, chyba ludzi związanych z Kontestacją (siedzi jako szkic, wpis o nich, może w tygodniu go w końcu skończę):
http://www.zostanwdomu.pl/

I nie mogę się nadziwić jak Ci niby świadomi ludzie piszą to co piszą.  Pseudo patriotyczne pieprzenie o „obowiązku”; święte oburzenie na to że można mieć własne, a nie ogólnie akceptowalne podejście, że ma się w końcu dość, że chce się być wiernym sobie, że chociaż w minimalny sposób chce się zademonstrować swój sprzeciw; głosowanie przeciwko komuś, a nie za kimś; że lepiej jest płacić komisją za sprawdzanie nieważnych kart, niż nie i zostać w domu.
I znów będzie jak zawsze – Ci co poszli i zagłosowali, za jakiś czas będą jeczeć że ich oszukano, albo że oni głosowali na kogoś innego. Nikt, kurwa, nigdy nie głosuje na rządzących, no chyba że dobrze rządzą, to wtedy wszyscy, nawet Ci co nie głosowali.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: